Pierwsze urodziny bloga Positiveat

Pierwsze urodziny bloga Positiveat

PIERWSZE URODZINY BLOGA!

POSITIVEAT

♥♥♥

Dokładnie rok temu, rozpoczęłam pracę nad tworzeniem bloga. Stawiałam pierwsze kroki w próbowaniu nowych przepisów. Przez ten czas piekłam ciasta, wyrywałam sałatę z ogródka, zrywałam jagody, podsuwałam rodzicom gotowe dania, zmagałam się ze słabym światłem do zdjęć i wiele innych. Jednym słowem: t w o r z y ł a m.  Przez okrągły rok byłam krytykiem kulinarnym, cukiernikiem, fotografem sztuki kulinarnej, kucharzem, dietetykiem, marketingowcem, specjalistą od SEO, a nawet spróbowałam swoich sił w kodowaniu strony. 

Michalina Zgid

 

CZY WARTO MIEĆ BLOGA?

 

To zależy. Z jednej strony rok prowadzenia bloga kulinarnego, to za krótko, aby mówić o jakikolwiek zyskach, a nawet zwrocie poniesionych nakładów, mówię tu głównie o poświęconym czasie. 

Druga strona medalu jest bardziej optymistyczna. Na nią, składają się wszystkie miłe słowa i zachwyt z Waszej strony. Tutaj też dorzucam całą swoją radość i satysfakcję, odczuwaną po każdym udanym przepisie, poście na blogu, doskonałym ujęciu zdjęcia i po statystykach strony. Oczywiście nie mogę równać się z blogerskimi wyjadaczami, ale jestem zadowolona z tego, co widzę, za każdym razem, gdy załaduję adres swojego bloga. Patrząc z perspektywy czasu, ostatni rok był dla mnie trudny, ponieważ był ostatnim rokiem studiów. Pomiędzy pisaniem pracy dyplomowej wykonałam tu kawał dobrej roboty! 

 

Trzymajcie kciuki za mój kolejny rok blogowania. 

Sama życzę sobie wytrwałości i tak samo dużo motywacji, co dotychczas. 

 

MIJA ROK OD ZAŁOŻENIA POSITIVEAT

♥♥♥

Mam apetyt na więcej! Z okazji pierwszych urodzin bloga Positiveat, stworzyłam nową zakładkę. Od teraz będziecie mogli zamówić u mnie indywidualną dietę online. Co Wy na to? Więcej szczegółów znajdziecie na stronie KUP DIETĘ i w regulaminie usługi. 

Na urodziny otrzymujecie od mnie prezent

WSZYSTKIE DIETY ZOSTAJĄ PRZECENIONE AŻ O 50 !


− Pierwsze urodziny bloga Positiveat −Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *