Rozstrzygnięcie konkursu – najlepszy blog dietetyczny 2017

Rozstrzygnięcie konkursu – najlepszy blog dietetyczny 2017

Trendy w blogowaniu 2018

Pierwszy wpis w Nowym Roku 2018! 

Jaki Nowy Rok taki cały rok. Tak mówi stary przesąd. A czy blogerzy też powinni się tym sugerować… ?

Nowy rok to tabula rasa, chcemy wiele rzeczy zacząć od zera. Tablice na facebook’u przepełnione są postanowieniami noworocznymi A jakie są moje postanowienia? Trudno powiedzieć. Rok temu nie przewidziałam, że będę prowadziła tę stronę, więc może 2018 sam mnie zaskoczy. 

Przy okazji chciałabym krótko podsumować ostatnie 12 miesięcy. Rok 2017 zawsze będzie kojarzył mi się z założeniem bloga. Pomysł na publikacje swoich przepisów zrodził się już dawno a do realizacji zamierzenia doszło dopiero w wakacje. Nie spodziewałam się, że aż tyle pracy, czasu i wiedzy będzie to wymagało. Teraz, gdy początki mam za sobą – a podobno są one najtrudniejsze, cieszę się, że mam na czym realizować swoje marzenia i plany. 

Mój wysiłek zostaje doceniony przez Was poprzez każde
słowo uznania, wsparcie, sugestie i pomoc.
Dziękuje za to.


dietetycy.org

KONKURS – NAJLEPSZY BLOG DIETETYCZNY

Największym wyróżnieniem jakie mnie spotkało w ubiegłym roku był udział w konkursie organizowanym przez portal dietetycy.org.pl. Dzięki Wam blog positiveat.pl został II NAJLEPSZYM BLOGIEM DIETETYCZNYM 2017! 

centrum szkolen

edra

Nagrody został ufundowane przez księgarnię medyczną Edra Urban & Partner oraz Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej organizujące szkolenia podnoszące kwalifikacje dietetyków całej Polsce. 

 

Dziękuję jeszcze raz za każdy oddany głos na mojego bloga w konkursie. Teraz mogę cieszyć się nowymi książkami medycznymi i dalej podnosić kwalifikacje w zakresie dietetyki na wybranym szkoleniu. A moja motywacja do działania nieustannie rośnie! :))

ksiazki medyczne

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *