Dieta online – dlaczego warto?

Dieta online – dlaczego warto?

Na blogu Positiveat pojawiła się nowa funkcja! Wraz z dniem ukończenia uczelni medycznej, mogę świadczyć usługi jako dietetyk.  Po miesiącu ciężkiej pracy, diety online są gotowe. Oferty usług online, z każdym dniem będą się rozrastać, bo mam wiele pomysłów a Wy najbardziej mnie do tego przekonujecie. 🙂

DIETA ONLINE – DLACZEGO WARTO?


Dzisiaj opowiem Wam, dlaczego warto wybrać usługę diety online. 

 

Odległość od gabinetu dietetycznego

 

Myślę, że kwestia dojazdu to najważniejszy powód, dla którego czasami jesteśmy zmuszeni kupić coś w internecie, zamiast w sklepie, zgadzacie się? 

Tak samo jest z dietą online. Ogólnie rzecz biorąc, preferowałabym bezpośredni kontakt z pacjentem, jednak jestem w stanie zrozumieć, że chęci do zmian, kończą się tam gdzie zaczyna się kilkukilometrowy korek. Nawet najbardziej zdeterminowane osoby, mogą zrezygnować, gdy po raz kolejny są zmuszone poświęcić swój wolny czas, na dojazd do gabinetu dietetyka.

Wybierając dietę online, masz możliwość kupienia jej w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie. 

 

Poranne godziny wizyt dietetycznych

 

Pracując na cały etat, od 8 do 16, na pewno wiesz, jak niewiele czasu zostaje na załatwianie swoich spraw. Nierzadko bywa, że dietetycy przyjmują w godzinach przedpołudniowych. Co wtedy? Trzeba umieć zarządzać swoim wolnym czasem, tak aby zgrać wszystkie terminy. Albo znaleźć chwilę w przerwie w pracy i wyszukać diety online. 

 

Brak wolnych terminów u dietetyka 

 

Potrzebujesz schudnąć do wesela, które jest za miesiąc a najbliższy termin wizyty do dietetyka wyznaczono za 2 tygodnie?

Dietetycy mają ręce pełne roboty, zwłaszcza w okresie przedwakacyjnym lub w trakcie realizacji postanowień noworocznych. Dobry dietetyk ma kalendarz wypełniony wizytami po brzegi. A przecież nie chcesz rezygnować z wysokiej jakości usługi, prawda? Na szczęście, w internecie nie ma kolejki. Wygospodaruj 30 minut, kup dietę online i wypełnij kwestionariusz żywieniowy. Reszta zostaje w moich rękach. Po kilku dniach dostajesz gotowy jadłospis i wygodną listę zakupów. Prosto, szybko i mobilnie.

 

Łatwiej wypełnić ankietę pacjenta

 

Wizyty online są naprawdę wygodnym narzędziem. Siadając do komputera, w zaciszu swojego domu, łatwiej będzie Ci się skoncentrować na wypełnieniu ankiety, która jest kluczowa do otrzymania wysokiej jakości diety online. W trakcie jej wypełniania, skupiasz się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach.


Utrata pieniędzy za odwołaną wizytę 

 

Kupując dietę online, nie ryzykujesz utraty pieniędzy, za nieodbytą wizytę. W niektórych gabinetach dietetycznych, przy zapisach, wymagane jest wpłacenie zaliczki lub całej kwoty za konsultację dietetyczną. Wizyta u dietetyka trwa do 60 minut. Tylko tyle masz na zadawanie pytań i tzw. edukację żywieniową. Na zupełnie innych zasadach, opierają się diety online. U mnie, po otrzymaniu diety, w razie pytań możesz skontaktować się ze mną. Możesz skonsultować się, w trakcie stosowania diety, czyli w zależności od wybranej opcji –  przez 7 lub 14 dni.

Dietę otrzymujesz maksymalnie po 3 dniach roboczych. W tym czasie jesteś w stanie pozjadać swoje zapasy w kuchni i zaplanować kolejną wizytę w sklepie wraz z wygodną listą zakupów.

 

Wizyta online nie świadczy o gorszej jakości usług

 

Z tym stwierdzeniem, chyba najwięcej osób ma problem. A czy znacie pojęcie outsorcing? Oznacza, to że firmy zlecają pewne działania firmom zewnętrznym. Otóż, w wielu gabinetach dietetycznych osoba, u której macie wizytę, z którą rozmawiacie i przeprowadza wywiad żywieniowy, to nie zawsze ta sama osoba układa dla Was dietę. Po prostu przesyła zgromadzone informacje i przesyła je do innego dietetyka. Nie krytykuję tego. Po prostu zmierzam do tego, że ten bezpośredni kontakt przestał już być konieczny do otrzymania profesjonalnego jadłospisu. 


Dzięki, że zostałeś/łaś do końca! Mam nadzieję, że teraz widzisz plusy korzystania z diety online.

 

Jeżeli chcesz poznać moją ofertę, kliknij w aktywny link – KUP DIETĘ.

.

.

>>Wahasz się, czy dieta spełni Twoje wymagania? – Pobierz darmowy dzień próbny!

Zostaw swój e-mail w komentarzu, a ja wyślę Ci gotowy, przykładowy jadłospis.2 thoughts on “Dieta online – dlaczego warto?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *