Catering dietetyczny – doskonały sposób na utratę wagi i lepsze samopoczucie

Catering dietetyczny – doskonały sposób na utratę wagi i lepsze samopoczucie

Wiele osób cierpi na nadwagę lub chce zrzucić kila zbędnych kilogramów. Nie może przestać podjadać oraz sięgać po niezdrowe i wysokokaloryczne produkty. Teraz można w szybki i przyjemny sposób zmienić swoje podejście do życia i wreszcie zacząć cieszyć się piękną sylwetką. Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie catering dietetyczny.

Catering dietetyczny pomaga prowadzić zdrowy tryb życia, zapewnia uczucie sytości przez cały dzień i dostarcza wyjątkowe doznania smakowe. Składa się z wyselekcjonowanych produktów dobranych przez wykwalifikowanych dietetyków, z których przyrządzane są wyśmienite i niskokaloryczne potrawy.

Firmy cateringowe w swojej ofercie posiadają wiele wariantów i programów dietetycznych. Doskonałym przykładem tego typu firmy jest LightBox. Swoim klientom proponuje wybór, aż sześciu różnych diet pudełkowych:

  • Slim optimum
  • Optimum
  • No Fish
  • Vege
  • Lactose Free
  • Gluten&Lactose Free

Każdy może wybrać odpowiedni program dla niego, ustalić ilość kalorii oraz konkretne wymagania. Posiłki przyrządzone na cały dzień mogą zawierać od 1000 do 2500 kalorii. Dzięki takim możliwościom łatwo i prosto można skomponować właściwy jadłospis dla siebie. Oprócz tego catering dietetyczny umożliwia wybranie diety niezawierającej produktów niechcianych np. glutenu, laktozy, ryb.

Dietę pudełkową można doskonale dostawać pod swój plan dnia. Istnieje możliwość wyboru godziny oraz miejsca, do którego mają zostać dostarczone posiłki. Oprócz tego catering dietetyczny może składać się z różnej ilości posiłków.

Jakie osoby najczęściej sięgają po catering dietetyczny?

Z cateringu dietetycznego może korzystać każdy! Wybór określonych diet jest bardzo duży, dlatego nie ma żadnych ograniczeń. Koszt diety pudełkowej nie jest mały, lecz po podliczeniu naszych codziennych wydatków na żywność oraz rachunki, które zwiększają się poprzez przygotowanie dań – zamówienie cateringu dietetycznego wypada bardzo korzystnie.

Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób dbających o swoją sylwetkę, cierpiących na nadwagę oraz chcących rzucić kilka kilogramów. Doskonały sposób na prowadzenie zdrowego trybu życia i zaoszczędzenie czasu na kupowanie oraz przygotowanie posiłków.

Catering dietetyczny i jego zalety

Catering dietetyczny początkowo wybierany był przez osoby pracujące w korporacjach i niemające czasu na gotowanie. Obecnie korzysta z niego coraz więcej osób, chcących żyć zdrowo i wygodnie!

Catering dietetyczny umożliwia wybór konkretniej diety oraz uniknięcia nielubianych lub uczulających produktów spożywczych. Doskonała opcja dla osób cierpiących na nietolerancję glutenu lub laktozy, jak również unikających ryb i owoców morza.

Dieta pudełkowa to wspaniała opcja dla osób zapracowanych i nieposiadających wolnego czasu na przyrządzanie zdrowych posiłków. Potrawy dostarczane są do domu lub firmy, jedynie wystarczy wskazać konkretne miejsce dowozu.

Dodatkowo catering dietetyczny Lightbox sprawdzi się u każdej osoby niemającej zdolności kulinarnych i nielubiących gotowania. Zamawiając dietę pudełkową mamy pewność, że składa się z wysokiej jakości produktów, nie musimy samodzielnie liczyć kalorii i możemy cieszyć się wyjątkowymi walorami smakowymi każdego dnia!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *